Blackdale.eu > Projektowanie graficzne

Logo, key visual, materiały firmowe

PROJEKTY GRAFICZNE

 • Tworzenie logo oraz materiałów firmowych 
 • Identyfikacja wizualna marek
 • Key visual (księga znaku)
 • Projektowanie bannerów

Wypełnij formularz, przygotujemy wycenę w ciągu 24h.

Jeśli posiadasz brief (opis) projektu - prosimy o załączenie.

Twoje dane będą przetwarzane przez Blackdale Digital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu przetworzenia zapytania według zasad zawartych w polityce prywatności.

Zaufali nam

Referencje - Fundacja Centaurus
Referencje - Polmass
Referencje - Iron Mountain
Referencje - Electrotile
Referencje - PST
Blackdale projektowanie graficzne - grafika

Web design
to co nas wyróżnia


Logo

Tworzymy profesjonalne projekty logo, które są spójne z charakterem marki i odzwierciedlają jej osobowość. Przy każdym zleceniu przygotowujemy projekty ściśle według dostarczonych nam wytycznych. Twój sklep internetowy, strona WWW czy także materiały reklamowe innego rodzaju powinny zawierać profesjonalnie wykreowane logo.


Key visual

Projektujemy key visual (księgi znaku) zarówno dla nowych marek jak i już istniejących. Na życzenie klienta możemy stworzyć kompleksowy projekt pokrywający zarówno key visual, logo, banery razem ze stroną lub sklepem internetowym.


Bannery

Zajmujemy się również tworzeniem wszelkiego rodzaju bannerów, zaczynając od prostych bannerów informacyjnych, przez zestawy bannerów reklamowych do użytku online, aż po wielkoformatowe billboardy reklamowe. Zapewniamy projektowanie bannerów online – szybko i skutecznie!

Identyfikacja
wizualna

Dla klientów szukających kompleksowych usług przygotowaliśmy również usługę tworzenia identyfikacji wizualnej marki, której elementami są, m. in. logo, key visual, bannery reklamowe, wizytówki, papier firmowy itp. Projektowanie witryny WWW następuje następnie według ustalonych wytycznych tejże identyfikacji.

Czy nowoczesne strony internetowe muszą mieć logo firmy?

Praca przy projektowaniu stron internetowych nie zawsze związana jest tylko i wyłącznie z projektowaniem witryn – często nasi Klienci potrzebują wsparcia od podstaw, w tym zaprojektowania logo czy kompletnej identyfikacji wizualnej marki. Ważnym jest, by tego rodzaju procesy realizować etapami. Dopiero mając odpowiednio przygotowane zaplecze graficzne warto zabrać się za kolejne działania takie, jak projektowanie i tworzenie stron WWW.

Grafiki na stronie internetowej to nie wszystko

Oferowana przez nas obsługa graficzna dla firm to nie tylko zakładanie stron internetowych czy projekt graficzny strony. To również profesjonalne usługi obejmujące:

 • tworzenie logo firmy,
 • projektowanie bannerów,
 • projektowanie graficzne (Warszawa) wizytówek,
 • projektowanie graficzne opakowania firmowego,
 • tworzenie wzorów firmowego papieru, opakowań oraz podobnych akcesoriów.

Tak, jak tworzymy i projektujemy strony internetowe dla Twojej firmy, tak samo odpowiedzialnie podchodzimy do kwestii projektów graficznych. Jesteśmy gotowi wesprzeć Twoją markę tak, jak na to zasługuje. Jeśli chcesz działać nie tylko w Internecie i potrzebujesz fizycznych elementów reklamowych, zgodnych z przyjętą identyfikacją wizualną, do których należą bannery reklamowe, ulotki, foldery i podobne akcesoria, możesz bez obaw skorzystać z naszych umiejętności i doświadczenia!

W celu jeszcze szybszej i sprawniejszej realizacji zapewniamy usługi dostosowane do potrzeb Klienta, w tym projektowanie bannerów reklamowych online – zdalnie możemy omówić Twoje oczekiwania i modyfikować plany do uzyskania oczekiwanego przez Ciebie rezultatu.

Graficzne projektowanie stron WWW

Responsywne projektowanie stron internetowych (a tylko takie powstają w naszym studio) wymaga także odpowiedniego, graficznego projektu.

Strona internetowa dla biznesu musi być profesjonalna – ponieważ staje się wizytówką przedsiębiorstwa, ale i Ciebie, jako właściciela. Zatem nie może zabraknąć na niej prawidłowo zaprojektowanych elementów graficznych – estetycznych, dopracowanych i najwyższej jakości.

Projekt strony firmowej, jak i całej jej oprawy graficznej wpływa bezpośrednio na wygląd strony internetowej i jej ocenę wśród potencjalnych klientów – nie warto zatem na tym oszczędzać!

Referencje

Skontaktuj się z nami

Bezpłatna wycena, odpowiemy w ciągu 24h

Jeśli posiadasz brief (opis) projektu - prosimy o załączenie.

Twoje dane będą przetwarzane przez Blackdale Digital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu przetworzenia zapytania według zasad zawartych w polityce prywatności.

+48 576 606 618

Zadzwoń do nas

biuro@blackdale.eu

Wyślij wiadomość

08:00-20:00

Godziny pracy infolinii, pon. - pt.

Planujesz własną stronę internetową?

Mamy dla Ciebie prezent! Pobierz bezpłatny ebook "Jak przygotować się do budowy strony" - przewodnik krok po kroku.

🚀 Odkryj, jak:

 • Określić cele i grupę docelową,
 • Wybrać funkcje i integracje,
 • Zainspirować się przykładami udanych stron.