BLACKDALE

o nas

ZALEŻY NAM NA TWOIM SUKCESIE

Realizujemy projekty dla podmiotów na całym świecie – od Polski, przez Anglię, aż po Stany Zjednoczone i Kanadę. Lokalizacja klienta nie jest dla nas problemem – działamy na cały świat. Realizowanie projektów traktujemy jako pasję, a nie jako zwykłą pracę. Prawodopodobnie dlatego każdy projekt traktujemy wyjątkowo.

Umiejętnie łączymy techniki marketingowe, design oraz zagadnienia z branży IT. Bierzemy odpowiedzialność za realizację powierzonych nam projektów. Słuchamy dokładnie Twoich oczekiwań i służymy radą i pomocą. Nasza wiara w solidną, rzetelną i długofalową współpracę wyróżnia nas z tłumu na rynku IT.

We współpracy zawsze kierujemy się zasadą win-win, dającej nam świadomość, że zwycięstwo odniosą obie zaangażowane strony. Obsługujemy wiele marek, prowadzimy kampanie dla Klientów z całego świata, a nasze projekty trafiają poza Stary Kontynent.

Tymoteusz Sabat - założyciel Blackdale

Tymoteusz Sabat

CEO

Założyciel Blackdale, web developer, absolwent SGH, zapalony podróżnik. Przeprowadził wdrożenia kilkudziesięciu projektów e-commerce oraz web. Jego specjalizacją jest budowa i optymalizacja procesów biznesowych w oparciu o rozwiązania IT.  Zwolennik organicznych systemów zarządzania.
100% projektów oddanych na czas, zespół kierowany pasją, obsługa klientów z całego świata i wielojęzyczne projekty. Czy potrzeba więcej by opisać dobrą agencję e-commerce?
100% projektów oddanych na czas, zespół kierowany pasją, obsługa klientów z całego świata i wielojęzyczne projekty. Czy potrzeba więcej by opisać dobrą agencję e-commerce?

Referencje

Skontaktuj się z nami

Bezpłatna wycena, odpowiemy w ciągu 24h

Jeśli posiadasz brief (opis) projektu - prosimy o załączenie.

Twoje dane będą przetwarzane przez Blackdale Digital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu przetworzenia zapytania według zasad zawartych w polityce prywatności.

+48 576 606 618

Zadzwoń do nas

biuro@blackdale.eu

Wyślij wiadomość

08:00-20:00

Godziny pracy infolinii, pon. - pt.

Planujesz własną stronę internetową?

Mamy dla Ciebie prezent! Pobierz bezpłatny ebook "Jak przygotować się do budowy strony" - przewodnik krok po kroku.

🚀 Odkryj, jak:

  • Określić cele i grupę docelową,
  • Wybrać funkcje i integracje,
  • Zainspirować się przykładami udanych stron.