Blog Blackdale.

Marketing | SEO | e-Commerce

Polecane artykuły

Jak zacząć sprzedawać w internecie?

Założenie sklepu internetowego to świetny sposób na przekształcenie swojej pasji lub hobby w dochodowy biznes. Przy odpowiednim podejściu możesz szybko i łatwo uruchomić sklep internetowy. W tym artykule omówimy kroki, które należy podjąć, aby założyć sklep internetowy.

Czytaj więcej »
Co jest lepsze: dedykowana strona czy szablon?

W dzisiejszym cyfrowym świecie posiadanie strony internetowej jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Jednak wybór między dedykowaną witryną a szablonem może być trudnym zadaniem. Chociaż szablon może wydawać się łatwiejszą i tańszą opcją, dedykowana strona internetowa oferuje kilka zalet, które czynią ją lepszym wyborem dla firm, które chcą zaistnieć w Internecie.

Czytaj więcej »
Co to jest baza danych?

Bazy danych to podstawowe narzędzia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, ponieważ zapewniają skuteczny sposób przechowywania i wyszukiwania danych. Dwa popularne przykłady baz danych to MariaDB i MySQL. .

Czytaj więcej »
Jak zrobić zdjęcia do sklepu internetowego?

Jeśli chodzi o prowadzenie sklepu internetowego, dobre zdjęcia mogą mieć ogromne znaczenie w przyciąganiu i utrzymywaniu klientów. Wysokiej jakości zdjęcia mogą pokazać Twoje produkty w najlepszym świetle, czyniąc je bardziej atrakcyjnymi dla potencjalnych nabywców. W tym artykule omówimy, jak zrobić dobre zdjęcia do sklepu internetowego.

Czytaj więcej »

Witamy na naszym blogu, na którym dzielimy się cennymi spostrzeżeniami i wskazówkami dotyczącymi handlu elektronicznego, tworzenia witryn internetowych i marketingu. Nasz zespół zapewni Ci pouczające i wciągające artykuły, które pomogą Ci być na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w świecie biznesu online.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, który chce uruchomić własny sklep e-commerce, programistą stron internetowych poszukującym nowych umiejętności i technik, czy też marketerem próbującym zwiększyć swoją obecność w Internecie, znajdziesz na naszym blogu coś dla Ciebie. Od poradników na temat projektowania i tworzenia witryn internetowych po praktyczne strategie zwiększania ruchu i sprzedaży — obejmujemy wszystkie aspekty cyfrowego biznesu.

Bądź na bieżąco z naszymi regularnymi aktualizacjami, aby nigdy nie przegapić żadnego posta.

Planujesz własną stronę internetową?

Mamy dla Ciebie prezent! Pobierz bezpłatny ebook "Jak przygotować się do budowy strony" - przewodnik krok po kroku.

🚀 Odkryj, jak:

  • Określić cele i grupę docelową,
  • Wybrać funkcje i integracje,
  • Zainspirować się przykładami udanych stron.