Blog Blackdale.

Marketing | SEO | e-Commerce

Polecane artykuły

Co to jest responsywność?

Responsywność mobilna, znana również jako kompatybilność mobilna, odnosi się do zdolności strony internetowej lub aplikacji do dostosowywania się do różnych rozmiarów ekranu i rozdzielczości różnych urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej »
Marketing małej firmy w internecie

W dzisiejszej erze cyfrowej reklama małej firmy w Internecie jest kluczowym elementem każdej strategii marketingowej. Przy tak wielu potencjalnych klientach przeglądających internet niezbędna jest silna obecność online, aby Twoja firma była widoczna dla docelowych odbiorców. Oto kilka wskazówek dotyczących reklamy małej firmy w Internecie.

Czytaj więcej »
Czym jest brief?
Czym jest brief?

Brief to zwięzły dokument, który przedstawia kluczowe punkty, cele i wymagania projektu lub zadania. Jest to kluczowe narzędzie zapewniające, że wszyscy zaangażowani w projekt mają jasne zrozumienie tego, co należy osiągnąć i jak to zrobić.

Czytaj więcej »

Witamy na naszym blogu, na którym dzielimy się cennymi spostrzeżeniami i wskazówkami dotyczącymi handlu elektronicznego, tworzenia witryn internetowych i marketingu. Nasz zespół zapewni Ci pouczające i wciągające artykuły, które pomogą Ci być na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w świecie biznesu online.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, który chce uruchomić własny sklep e-commerce, programistą stron internetowych poszukującym nowych umiejętności i technik, czy też marketerem próbującym zwiększyć swoją obecność w Internecie, znajdziesz na naszym blogu coś dla Ciebie. Od poradników na temat projektowania i tworzenia witryn internetowych po praktyczne strategie zwiększania ruchu i sprzedaży — obejmujemy wszystkie aspekty cyfrowego biznesu.

Bądź na bieżąco z naszymi regularnymi aktualizacjami, aby nigdy nie przegapić żadnego posta.

Planujesz własną stronę internetową?

Mamy dla Ciebie prezent! Pobierz bezpłatny ebook "Jak przygotować się do budowy strony" - przewodnik krok po kroku.

🚀 Odkryj, jak:

  • Określić cele i grupę docelową,
  • Wybrać funkcje i integracje,
  • Zainspirować się przykładami udanych stron.