Blackdale.eu > Aplikacje dedykowane

Systemy dla firm - tworzenie aplikacji mobilnych

APLIKACJE DEDYKOWANE

  • Ponad 5 lat doświadczenia w branży IT
  • Profesjonalne doradztwo i support
  • Skuteczny software house
  • Terminowa realizacja

Wypełnij formularz, przygotujemy wycenę w ciągu 24h.

Jeśli posiadasz brief (opis) projektu - prosimy o załączenie.

Twoje dane będą przetwarzane przez Blackdale Digital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu przetworzenia zapytania według zasad zawartych w polityce prywatności.

Zaufali nam

Referencje - Fundacja Centaurus
Referencje - Polmass
Referencje - Iron Mountain
Referencje - Electrotile
Referencje - PST
Projektowanie sklepów internetowych i aplikacji dedykowanych - przykład responsywność

Rozumiemy
potrzeby biznesu


Systemy CRM

Tworzenie systemów CRM to działania usprawniające sprzedaż oraz utrzymywanie relacji z klientem. Umiejętnie łączymy dane tak, by pokazywać wartościowe podsumowania mogące mieć pozytywny wpływ na funkcjonowanie firmy.


Systemy ERP

W zakres naszej oferty wchodzi również projektowanie i tworzenie systemów ERP – zarówno dla małych, jak i większych firm. Pracujemy na już istniejących rozwiązaniach w organizacji (integracje z systemami) jak i tworzymy je pod indywidualne zamówienie.

Dedykowane aplikacje internetowe

W oparciu o bogate 
doświadczenie w branży Web oraz eCommerce możemy stworzyć również skuteczny system rezerwacji, obsługi klientów oraz inne, dedykowane oprogramowanie oraz aplikacje internetowe.


Inne projekty

Zajmujemy się również niestandardowymi projektami, takimi jak m. in. oprogramowanie dla fabryk, innowacyjne aplikacje na zamówienie dla startupów, ale nie jest nam obce także tworzenie gier mobilnych. Bez względu na rodzaj Twojego projektu – z chęcią go wspólnie omówimy.

Pracujemy na

Software House - technologia Symfony
Software House - technologia Laravel
Software House - technologia MySQL
Software House Blackdale - technologia Node.JS
Software House - technologia HTML JS CSS
Software House - technologia MariaDB
Software House - technologia Bootstrap
Software House - technologia PHP
Software House Blackdale - Technologia REST
Software House Blackdale - Technologia Composer

Pracujemy na

Referencje

Sklepy internetowe, strony internetowe, Aplikacje dedykowane - przykład ekranu urządzenia mobilnego

Aplikacje dedykowane WEB

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Oferujemy nowoczesne rozwiązania biznesowe skrojone na miarę. Zajmujemy się tworzeniem oraz projektowaniem dedykowanych aplikacji internetowych (webowych), czyli oprogramowania, które pracuje na serwerze i komunikuje się z zewnętrznymi systemami, dostarczając funkcjonalności użytkownikom końcowym. Tworzenie aplikacji webowych pozwala na zoptymalizowanie procesów w firmie oraz zwiększenie jej skuteczności. Przed rozpoczęciem projektu przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy i na tej podstawie zaproponujemy optymalne rozwiązanie w oparciu o sprawdzone i znane technologie.

Aplikacje dedykowane WEB

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Zajmujemy się tworzeniem oraz projektowaniem internetowych aplikacji dedykowanych (webowych), czyli oprogramowania które pracuje na serwerze i komunikuje się z zewnętrznymi systemami, dostarczając funkcjonalności użytkownikom końcowym. Tego typu oprogramowanie pozwala na zoptymalizowanie procesów w firmie oraz zwiększenie jej skuteczności. Przed rozpoczęciem projektu przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy i na tej podstawie zaproponujemy optymalne rozwiązanie w oparciu o sprawdzone i znane technologie.

Nasze aplikacje web mogą obsługiwać wiele języków. Co więcej, dla każdego języka możesz wyświetlać inne, odpowiednio dopasowane treści.

Interfejsy naszych aplikacji dedykowanych są projektowane przede wszystkim pod kątem użytkownika. Dzięki odpowiedniej budowie skracasz czas szkoleń oraz obniżasz koszty.

Chętnie służymy radą i pomocą. Wspólnie przeanalizujemy potrzeby Twojej organizacji
i doradzimy odpowiednie rozwiązanie. Skontaktuj się
z nami i omówmy wspólnie Twój projekt.

Oferujemy opcję dedykowanego projektu interfejsu – ściśle według Twoich wymagań. Możemy stworzyć UX/UI od podstaw lub pracować na dostarczonych materiałach.

Czas tworzenia aplikacji dedykowanej zależy przede wszystkim od stopnia złożoności aplikacji, ilości funkcji oraz integracji z innymi systemami.

Dzięki sprawdzonym technologiom możemy łatwo rozbudować Twoją aplikację, dzięki czemu minimalizujemy koszty oraz skracamy czas wprowadzania modyfikacji.

Prawie połowa użytkowników Internetu pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego możemy Twoją aplikację wyposażyć w wersję dla urządzeń mobilnych.

Oferujemy zarówno wdrożenie aplikacji na serwer klienta, jak i wdrożenie wraz z konfiguracją docelowego serwera lub hostingu.

01.

Wiele języków, wielowalutowość
Więcej możliwości
Nasze aplikacje web mogą obsługiwać wiele języków. Co więcej, dla każdego języka możesz wyświetlać inne, odpowiednio dopasowane treści.

02.

Intuicyjny panel
zarządzania
Łatwe zarządzanie

Funkcje i interfejs użytkownika w aplikacji są projektowane przede wszystkim pod kątem wygody stosowania. Dzięki odpowiedniej konstrukcji skracasz czas szkoleń oraz obniżasz koszty.

03.

Profesjonalne doradztwo
Analiza przedwdrożeniowa

Chętnie służymy radą i pomocą. Wspólnie przeanalizujemy potrzeby Twojej organizacji i doradzimy odpowiednie rozwiązanie, w tym wybór technologii do tworzenia aplikacji. Skontaktuj się z nami i omówmy wspólnie Twój projekt.

04.

Indywidualny projekt
Czy moja aplikacja będzie wyjątkowa?

Oferujemy opcję dedykowanego projektu interfejsu – tworzenie aplikacji internetowych ściśle według Twoich wymagań. Możemy stworzyć UX/UI od podstaw lub pracować na dostarczonych materiałach (makieta UX aplikacji mobilnej zostanie przedstawiona już na etapie prototypu).

05.

Czas realizacji projektu
Ile trwa budowa aplikacji?

Czas tworzenia aplikacji dedykowanej zależy przede wszystkim od stopnia złożoności aplikacji, ilości funkcji oraz integracji z innymi systemami. Szczegółowa analiza wymagań przeprowadzona na wstępie usprawnia cały proces, dzięki czemu możliwe jest dość szybkie tworzenie aplikacji.

06.

Łatwa rozbudowa aplikacji
Większa elastyczność

Dzięki sprawdzonym technologiom możemy łatwo rozbudować Twoją aplikację, dzięki czemu minimalizujemy koszty oraz skracamy czas wprowadzania modyfikacji. Tworzenie aplikacji staje się prostsze i efektywniejsze!

07.

Responsywność RWD
Zgodność ze smartfonami

Prawie połowa użytkowników Internetu korzysta z urządzeń mobilnych, dlatego możemy Twoją aplikację wyposażyć w wersję dla urządzeń mobilnych (platformy mobilne).

08.

Serwer dla aplikacji dedykowanej
Czy zapewniacie serwer lub hosting?

Oferujemy zarówno wdrożenie aplikacji na serwer klienta, jak i wdrożenie wraz z konfiguracją docelowego serwera lub hostingu.

Tworzenie aplikacji mobilnych

Stworzenie aplikacji mobilnej do nauki języków obcych? A może wygodnej aplikacji na smartfony przeznaczonej do zamawiania diety pudełkowej? Nasi Klienci mają mnóstwo innowacyjnych pomysłów na biznes – my mamy pomysł na aplikację mobilną niezbędną do jego skutecznego prowadzenia.

Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych, dzięki ogromnemu rozwojowi technologii są obecnie równie często praktykowane, jak stawianie unikalnych stron internetowych. Twoi Klienci z pewnością korzystają ze smartfonów i innych urządzeń mobilnych – w wielu przypadkach nie tylko w celach kontaktowych. W dużej mierze na taki podręczny sprzęt przeniosły się procesy zakupowe oraz możliwości spędzania wolnego czasu. Jako przedsiębiorca musisz mieć świadomość, jak wielkie jest to źródło potencjalnych Klientów!

Koszt budowy aplikacji mobilnej

Budżet na tworzenie aplikacji mobilnej będzie uzależniony od szeregu różnych czynników. Oczywiście, ogromny wpływ na koszt stworzenie aplikacji mobilnej ma jej docelowa wielkość – poziom rozbudowania, ale też samo przeznaczenie (i docelowa liczba przyszłych użytkowników).

Nie musisz jednak się tym martwić – programowanie i testowanie aplikacji mobilnych zawsze poprzedzone zostaje dokładnym omówieniem kosztorysu. Jako firma tworząca aplikacje mobilne zapewniamy profesjonalną obsługę i niezbędny support na każdym etapie współpracy.

Tworzenie aplikacji na telefon i inne urządzenia mobilne może okazać się doskonałym uzupełnieniem dla Twojej strony internetowej i biznesu. Nawet, jeśli nie wiesz, jak do końca mogłaby wyglądać taka platforma, zapewniamy prototypowanie aplikacji mobilnych, dzięki czemu możesz sprawdzić przyszłą funkcjonalność biznesowej aplikacji mobilnej.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatna wycena, odpowiemy w ciągu 24h

Jeśli posiadasz brief (opis) projektu - prosimy o załączenie.

Twoje dane będą przetwarzane przez Blackdale Digital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu przetworzenia zapytania według zasad zawartych w polityce prywatności.

+48 576 606 618

Zadzwoń do nas

biuro@blackdale.eu

Wyślij wiadomość

08:00-20:00

Godziny pracy infolinii, pon. - pt.

Planujesz własną stronę internetową?

Mamy dla Ciebie prezent! Pobierz bezpłatny ebook "Jak przygotować się do budowy strony" - przewodnik krok po kroku.

🚀 Odkryj, jak:

  • Określić cele i grupę docelową,
  • Wybrać funkcje i integracje,
  • Zainspirować się przykładami udanych stron.